522 Ahjuuks topeltklaasiga vasakukäeline

KLAAS: Toodete juures on kasutatud mineraliseeritud klaasi, mille kuumataluvus ulatub 800 kraadini. Tooteid paigaldades ja kasutades tuleb olla eriti ettevaatlik, kuna klaas ei erine vigastustele ja mehhaanilistele löökidele vastupidavuse poolest tavalisest klaasist. Klaasid on kinnitatud suhteliselt nõrgalt, et vältida pingete tekkimist klaasis.

VÄRV: Tooted on värvitud kahekomponentse Thermodur 600 kuumuskindla värviga, mille kuumataluvus on kuni 600 kraadi. Esimestel kütmiskordadel tuleks ruume hoolikalt tuulutada, et vältida õliaurude levimist ruumis.

HOOLDAMINE: Tooteid võib puhastada ainult siis, kui nad on jahtunud. Malmosi võib puhastada toiduõliga niisutatud lapiga, mis jätab malmile kaitsva kihi. Klaase on kerge puhastada tuhaga - selleks tuleks niiske majapidamispaber teha tuhaga kokku ja sellega klaas puhastada. Klaas tuleb kuivatada puhta majapidamispaberiga.

GARANTII: Toodetele on üheaastane tehasegarantii, mis katab võimalikud tehasepoolsed puudujäägid. Reklamatsioonid tuleb esitada kirjalikult koos ostu tõendavate dokumentidega. Transpordi, paigalduse ja kasutuse käigus viga saanud toodetele garantii ei laiene.

SISEMÕÕT 581x356 mm

VÄLISMÕÕT 713x520 mm

Kaal 28 kg

Sobilikud tooted 1. 533 Tuhaluuk 2. 534 Tahmaluuk

Kasutusjuhend/ Käyttöohje/ User manual

Joonis

  • Mudel: 522
  • Kaal (bruto): 28 kg
Soovid midagi küsida?

€450.00

Lisa ostukorvi:

Soovitame Teile ka

(pilt) 533 Tuhaluuk
533 Tuhaluuk
€63.00

Kliendid, kes ostsid selle toote, ostsid ka...